ביטוח נסיעות לחו"ל

פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל של הפניקס, מעניקות מענה והגנה למבוטחים במקרה של אירועים רפואיים בחו"ל, או במקרה של אובדן/גניבת המטען של הנוסעים לחו"ל.

ביטוח נסיעות לחו"ל מתוכנן כהלכה עשוי לחסוך סכומי עתק, במקרה של אשפוז או ניתוח חירום בבית-חולים בחו"ל.

את ביטוח הנסיעות לחו"ל יש להתאים לאופי הטיול או הנסיעה המתוכננים, כדי שיכסה את מרבית הפעילויות המתוכננות, אם לא את כולן.

ביטוח הנסיעות לחו"ל מורכב ממספר רבדים. הרובד המשמעותי יותר הינו הרובד הראשון (להלן: "הרובד הבסיסי") אשר כולל את הביטוח הרפואי, שנועד לכסות קשת רחבה של אירועים: הוצאות טיפול נמרץ, הוצאות עבור פינוי לבית חולים במקרה של תאונה, הוצאות אשפוז, פינוי לארץ באמצעות Air ambulance (במקרים בהם לא ניתן להעניק טיפול רפואי הולם במדינה בה שוהה המבוטח), עלויות רכישת תרופות, ייעוץ רפואי, טיפולי חירום בשיניים, הוצאות היריון שנתגלה לראשונה בחו"ל (עד שבוע 12), הוצאות עבור איתור וחילוץ, הוצאות עבור העברת גופה, הוצאות עבור חבות כלפי צד ג', החזר הוצאות עקב שהות בחו"ל מעבר לתקופת הביטוח בעקבות אירוע בתקופת הביטוח, הוצאות הטסת מלווה למקום אשפוזו של המבוטח בחו"ל.

רובד הביטוח השני כולל הרחבות לביטוח הבסיסי ובין היתר: ביטוח כבודה (המכסה אובדן או גניבה של המטען, כולו או חלקו), ביטוח עבור הוצאות רפואיות בגין מצב רפואי קודם, ביטוח עבור הוצאות בגין החמרה בלתי צפויה של מהלך הריון שגרתי, ביטוח עבור פעילויות ספורט (אתגרי/חורף/תחרותי), ביטוח עבור גניבה של מכשירים אלקטרוניים (סמארטפון, מצלמה ומחשב נייד/טאבלט), ביטוח עבור ביטול השתתפות עצמית לרכב פרטי/קראוון שכור ועוד.

במקרה של מחלה או תאונה שקרו בחו"ל, עלולים הנוסעים להיקלע למצב בו עליהם להזדקק לחילוץ, אשפוז בבית חולים, קבלת טיפולים, ניתוחים ותרופות יקרי ערך שעלותם יכולה להגיע לעשרות ואף מאות אלפי דולרים. לעיתים, אם מדובר במדינה שבה שירותי הרפואה אינם מן המתקדמים, יש צורך בפינוי אווירי לישראל שעלותו גבוהה מאוד.

ביטוח נסיעות לחו"ל של הפניקס מאפשר פתרונות מגוונים לנוסעים לחו"ל, בהתאמה אישית.

בחרו לכם פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית של הפניקס Smart travel.

מוקד מידע ושירות

03-7338141
שעות פעילות המוקד:
א'-ה' 08:00-16:30

מוקד מכירות

5432*​
שעות פעילות המוקד:
א'-ה' 08:00-20:00
יום ו' 08:00-14:00

הפניקס מקסימום

  • סרטון ביטוח נסיעות לחו"ל משפחתי ביטוח נסיעות לחו"ל משפחתי
  • סרטון בנושא פוליסות למטיילים פוליסות למטיילים
  • לחץ כאן לצפייה בסרטון בנושא מקרי חירום מקרי חירום בחו"ל
צ׳אט חי עם נציג