ביטוח רכב בהתאמה אישית

הרכבים הם כלי בלתי נפרד מחיינו – וכך גם הצורך לבצע ביטוח מתאים לרכב. יש לנו יותר רכבים – על כבישי ישראל נעים מעל ל-3 מיליון כלי רכב ואנחנו משתמשים בהם יותר ויותר – ממוצע הק"מ השנתי עבר את ה-22 אלף ק"מ. למעשה, מרביתנו לא יכולים בלי הרכב הפרטי – אלו משמשים אמצעי מרכזי להתניידות שחלקנו מבלים בו לא פחות ולעתים אף יותר מאשר בבית או במשרד. וככל שהשימוש בו עולה – כך אתם חשופים יותר לסיכונים ואלה מצריכים ביטוח רכב שיענה על הצרכים שלכם.

נוהגים בראש שקט
חברת הפניקס – חברת הביטוח המובילה והאמינה בישראל – מציעה לכם שורה של מסלולי ביטוח ייחודיים מהמתקדמים בשוק, המותאמים לצרכים שלכם. כאן תוכלו לקבל ישירות את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם ולרכוש נהיגה בראש שקט.

החוק בישראל מחייב לבטח עצמנו בביטוח חובה המעניק כיסוי ביטוחי במקרה של נזקי גוף לנהג עצמו או לאדם אחר, אולם במציאות הנוכחית המצריכה שהיה ארוכה ברכב ההופך ליקר ערך, ספק רב אם פוליסת חובה יכולה או צריכה לספק אתכם. אם בכל זאת בחרתם להסתפק בביטוח חובה, כדאי שתדעו שבמקרים של גניבות, נזקים לכלי הרכב, או אף פגיעה ברכוש של אחר, אתם נותרים ללא כיסוי ביטוחי ועם טרדה גדולה ופגיעה באיכות החיים. בכדי לצלוח את אי הנעימות בראש שקט, הותאמו עבורכם שני סוגי ביטוחים נוספים.

ביטוח צד ג' נועד לספק לכם כיסוי ביטוחי במקרים שבהם גרמתם נזק לרכוש של מישהו אחר. כיסוי זה פוטר אתכם מעמידה בפני תשלום של סכומי כסף גדולים ומתביעה שתלווה אתכם ותשפיע על פרמיות ביטוח הרכב לעוד שנים אחר כך.

אם כלי הרכב הוא אמצעי שלא ניתן להסתדר בלעדיו, המלצתנו היא לא להסתפק בפוליסת חובה או צד ג' ולרכוש פוליסת ביטוח מקיף, המבטיח כיסוי עבור נזקים שאירעו לכלי רכב בזדון, עקב גניבה, בתאונה או כתוצאה מאירועי טבע ונזקי אש. ביטוח זה גם כולל בתוכו צד ג' ובכך, מספק למבוטחים שקט מפני כל גניבה או נזק לרכב שלו או לרכוש של אחר.

מסלולי ביטוח הרכב המקיף של הפניקס
אנחנו בהפניקס מודעים לחשיבות של כלי הרכב בחייהם של המבוטחים שלנו ולשם כך בנינו פוליסות ביטוח רכב המותאמות לכל אחת ואחד מכם באופן אישי – בהתאמה מלאה לצרכים שלכם ואף מעבר לכך. מסלולי הכיסוי שלנו מהווים בשורה חדשה בשוק מוצרי ביטוחי הרכב בישראל ומאפשרים לכם להנות מהביטוחים המקיפים והמתקדמים ביותר ולחסוך עד אלפי שקלים מדי שנה.
גולת הכותרת היא ביטוח הפניקס זהיר המותאם לנהגים זהירים ואחראיים, שרוצים ליהנות מהמירב שיש בביטוחים מקיפים ובמחיר משתלם.

שאלות ותשובות

אם אתם נהגים צעירים או הורים לכאלה ברכות על קבלת רישיון הנהיגה. כעת אתם מתמודדים עם הצורך לרכוש ביטוח רכב עצמכם או ילדכם בנהג צעיר – מסלול פוליסה שונה וייעודי מנהג רגיל.

 

בכדי להבין מדוע זה כך ועד מתי הנהג יחשב צעיר, צריך להכיר במאפייני ההתנהגות של הנהג הצעיר והשפעתם על הנהיגה. נהגים צעירים נחשבים בדרך כלל לחסרי ניסיון ובעלי נטייה גדולה יותר לנטילת סיכונים בכביש. אך אין מדובר בהשערה בלבד אלא בעובדה המגובה בנתונים סטטיסטים - נהגים צעירים הם קבוצת הגיל בעלת המעורבות הגבוהה ביותר בתאונות דרכים ובאופן ספציפי בתאונות יחיד.

 

אנחנו בהפניקס מציעים ביטוח מקיף ייעודי לנהגים צעירים – הפניקס צעיר – עבור נהגים צעירים, יש אפשרות למודל תשלום לפי נסיעה ומומלץ למי שלא מעוניין להוציא כסף מיותר עבור ביטוח מקיף לנהג הצעיר. מגוון האופציות לפניכם.

הנטייה הטבעית בהשוואה בין ביטוחי רכב היא להשוות את השורה התחתונה – שורת המחיר. אך הפוליסה לא מסתכמת רק בעלות הפרמיה, אלא מכילה שורה של מרכיבים אותם שיש לתת עליהם את הדעת על מנת לרכוש את הביטוח המתאים ביותר עבורכם במחיר הנוח ביותר.
ריכזנו עבורכם את המרכיבים המרכזיים שבהם:
  • תנאי תשלום הפרמיה – ביטוח רכב הוא הוצאה גדולה שעשויה להכביד על התקציב. השוו בין תנאי התשלום שמציעות  חברות הביטוח ובדקו בכמה תשלומים אפשר לשלם את הפוליסה ללא תוספת ריבית.
  • תשלום השתתפות עצמית – השתתפות עצמית היא הסכום שתתבקשו לשלם במקרה של הפעלת הביטוח. ברוב המקרים מדובר בסכום קבוע המהווה חלק מעלות תיקון הרכב, אך פוליסות ביטוח רכב שונות מציעות דמי השתתפות עצמית שונים למקרים שונים. השוואה במרכיב זה יכולה לחסוך לכם הוצאות גבוהות בעתיד.
  • תנאי תשלום הפרמיה במקרה של השבתת הרכב ("טוטאל לוס") – רכשתם ביטוח לרכב וכעבור פרק זמן הוא הגיע למצב של טוטל לוס, בדקו בחברות השונות את תנאי תשלום הפרמיה - האם עליכם לשלם את הפרמיה במלואה, ומה כללי תשלום הפרמיה?
  • הסדר עם המוסכים – לפני רכישת פוליסת ביטוח לרכב בדקו עם חברת הביטוח מיהם המוסכים אותם היא מציעה לטיפול ברכב.
  • רכב חלופי – במקרים רבים, תאונה עלולה להשבית את הרכב שלך למשך מספר ימים. כדי להמנע ממצב בו אתם נשארים ללא רכב, בדקו והשוו את סעיף הרכב החלופי בביטוח הרכב שלכם. האם הפוליסה מציעה רכב חלופי? תוך כמה זמן תקבלו את הרכב? לאן עליכם לפנות ולכמה זמן עומד הרכב לשירותכם?
  • שירותי דרך וגרירה – שירותים אלה מאפשרים לכם הזמנת ניידת שירות במקרה של תקלה ברכב. למרות ששירותים אלה הם חלק מהביטוח המקיף, הם ניתנים על ידי חברות נפרדות ובדרך כלל גם משולמים מחוץ לפוליסה. 
  • שירותי VIP – שירותי ה-VIP כוללים מגוון שירותים לנוחות הנהג המבוטח במקרה של מימוש הביטוח. ישנן חברות המציעות מונית ספיישל שתיקח אותך ממקום התאונה אל היעד, חלק מחבורת הביטוח מציעות הגעה של נציג שיחליף אותך במקום התאונה וייקח על עצמו את המשך הטיפול ברכב. אם שירותים מסוג זה חשובים לכם, בדקו מול נציגינו. אם שירותים אלה אינם נחוצים לכם, וודאו שהם לא נכללים בפוליסה וכך תוכלו לחסוך כסף.
מיהו נהג צעיר? עד איזה גיל?
אם אתם נהגים צעירים או הורים לכאלה ברכות על קבלת רישיון הנהיגה. כעת אתם מתמודדים עם הצורך לרכוש ביטוח רכב עצמכם או ילדכם בנהג צעיר – מסלול פוליסה שונה וייעודי מנהג רגיל. 
 
בכדי להבין מדוע זה כך ועד מתי הנהג יחשב צעיר, צריך להכיר במאפייני ההתנהגות של הנהג הצעיר והשפעתם על הנהיגה. נהגים צעירים נחשבים בדרך כלל לחסרי ניסיון ובעלי נטייה גדולה יותר לנטילת סיכונים בכביש. אך אין מדובר בהשערה בלבד אלא בעובדה המגובה בנתונים סטטיסטים - נהגים צעירים הם קבוצת הגיל בעלת המעורבות הגבוהה ביותר בתאונות דרכים ובאופן ספציפי בתאונות יחיד.
 
אנחנו בהפניקס מציעים ביטוח מקיף ייעודי לנהגים צעירים – הפניקס צעיר – עבור נהגים צעירים, יש אפשרות למודל תשלום לפי נסיעה ומומלץ למי שלא מעוניין להוציא כסף מיותר עבור ביטוח מקיף לנהג הצעיר. מגוון האופציות לפניכם.

בתחילת חודש אוגוסט 2009 התבצעה הרחבה בתנאי הזכאות של מבוטחי הפניקס להנחת היעדר תביעות. השיפורים בכללי הזכאות להנחת היעדר תביעות חלים על כל מסלולי הביטוח המקיף לרכב, בהם "רכבית", "הפניקס זהיר" ו-תכנית "רכב שני". הזכאות חלה גם על צד ג' במסלול "הפניקס זהיר". בעקבות השיפור בזכאות, יכולים להנות מהטבה בתנאים גם מבוטחים שבוטחו בעבר בביטוח צד ג' ועוברים עכשיו לביטוח מקיף ומבוטחים שבוטחו בעבר בפוליסת צד ג' או מקיף ועוברים עכשיו לביטוח "הפניקס זהיר" – צד ג'. זכאים להטבה גם נהגים צעירים, על סמך היעדר תביעות ההורים (כפוף לתנאי הפוליסה וסייגה).

 

דוגמה לנהנים מהשיפורים בהטבה הם מבוטחי "הפניקס זהיר" צד ג', הנהנים משירותי דרך וגרירה, כיסוי לשבר בשמשות הרכב והטבות ייחודיות ברשת מוסכי ההסדר (למשל: תנאי תשלום נוחים במיוחד, רכב חלופי לכל תקופת התיקון בשיטת "מפתח תמורת מפתח" ואחריות על התיקון למשך שנה), שיכולים מעתה להנות מההטבה גם אם ברשותם אישור על היעדר תביעות בשנתיים האחרונות בלבד.

 

בצד ההרחבה והשיפורים בתנאי הזכאות, ממשיכה הפניקס להקפיד על קיומם של תנאים ברורים לקבלת ההטבה. בכלל זה מחויב כל מבוטח למסור את אישור היעדר התביעות שברשותו בתוך פרק זמן מוגדר מיום תחילת הביטוח, ואם לא יעשה כך, תבוטל הפוליסה. כמו כן, אם ימסור המבוטח אישור חלקי או שימסור אישור שאינו תואם את כללי הזכאות החדשים, גובה הפרמיה יעלה.

  • ביטוח רכב חכם ללא השתתפות עצמית ביטוח רכב חכם ללא השתתפות עצמית
  • לצפייה בסרטון ביטוח רכב שני במשפחה לחצו כאן ביטוח רכב שני במשפחה
  • לסרטון מידע על הפניקס צעיר לחץ כאן הפניקס צעיר

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך

ביטוח צד ג'

ביטוח המעניק למבוטח כיסוי לנזקים לרכוש צד שלישי, עקב תאונה שנגרמה על ידו

ביטוח חובה

ביטוח חובה הנקרא גם ביטוח חובה לרכב, נועד לכסות פגיעות גוף במקרה של תאונה לנוסעי רכב, הנהג או הולכי רגל

ביטוח לנהג צעיר

בשעה טובה קיבל הילד שלכם רישיון נהיגה. הוא אמנם בוגר וזהיר אבל אתם בכל זאת לא שקטים. איך תוכלו לדאוג לבטחונו של הנהג הצעיר שלכם?

עד 33% הנחה בביטוח הרכב

לקבלת הצעה
צ׳אט חי עם נציג