פוליסות חיסכון - פרט

פוליסות החיסכון מיועדות להשקעות הון פרטי נזיל ומתאימות לכל טווח זמן ומטרה. התוכניות כוללות הפקדות חודשיות והפקדות חד פעמיות.

אקסלנס אינווסט

פוליסת החיסכון "אקסלנס אינווסט" מאפשרת לכם ליהנות מכל העולמות: גם ממגוון מסלולי השקעה, וגם מניהול השקעות אחראי ע"י מומחי בית ההשקעות אקסלנס נשואה. בנוסף, החוסכים בפוליסת "אקסלנס אינווסט" נהנים מכל היתרונות של פוליסת חיסכון, כולל נזילות גבוהה של הכסף ללא התחייבות לתקופת השקעה מינימאלית וללא קנסות פדיון.
התוכנית מיועדת לכל אדם פרטי המעוניין לחסוך או להשקיע את כספו לכל מטרה.
למידע המלא >


הפניקס "מסלול לחיים"

פוליסת חיסכון פרט מבית הפניקס המאפשרת הפקדות לכל צורך ובמטרה לדאוג לעתידך. במסגרת הפוליסה תוכל לחסוך כספים לטווח קצר, או לטווח הארוך, לפי צרכיך וצרכי משפחתך ובכך לדאוג ולהגן על העתיד הכלכלי שלך ושל משפחתך.
התוכנית מיועדת לכל המשפחה, גם אם יש לך חיסכון פנסיוני במסגרת מקום העבודה, הפוליסה מאפשרת לך להרחיב את הבסיס הכלכלי שלך ושל משפחתך לעתיד. כמו כן ניתן לחסוך כספים במסגרת הפוליסה כדי לממן הוצאות צפויות עתידיות של המשפחה כגון מימון לימודים גבוהים לילדים, סיוע לילדיך לרכישת דירה וכיוצ"ב.
למידע המלא >


הפניקס מסלול לחיים - הכנסה חודשית

פורשים לגמלאות ומעוניינים בהכנסה חודשית? בדיוק עבורכם הפניקס מציעה את מסלול לחיים - הכנסה חודשית, מוצר המאפשר לחוסכים להפקיד סכום חד פעמי ולמשוך הכנסה חודשית לאורך זמן.
למידע המלא >


מסלול לזמן פרישה - קצבה נדחית (תיקון 190)

המסלול שמאפשר לחוסכים מגילאי 60 ומעלה ליהנות משורה של הטבות, לצורך מקסום כספי החיסכון.
חוסכים המפקידים כספים נזילים מבית יכולים ליהנות ממגוון הטבות המס שמקנה תיקון 190 לפקודת מס הכנסה. בנוסף, עבור חוסכים המפקידים כספים נזילים או חוסכים המניידים כספים מקופות גמל, ייהנו מקצבה לכל החיים עם מקדם מובטח המגן עלייך מפני עלייה בתוחלת החיים.
למידע המלא >


מסלול לזמן פרישה - קצבה מיידית

פורשים לגמלאות ומעוניינים בקצבה/הכנסה חודשית לכל החיים? בדיוק עבורכם הפניקס מציעה את מסלול לזמן פרישה-קצבה מיידית, מוצר שיודע לקלוט כספים פרטיים ו/או ניוד של כספים מקופות גמל ולשלם מכספים אלו קצבה חודשית לכל החיים.
למידע המלא >


חבילת "מצנח זהב"

חבילת "מצנח זהב" מאפשרת לחוסכים להשלים את הפער ולשמור על אותה רמת החיים אליה הם היו רגילים, באמצעות השלמת החיסכון לגיל הפרישה. בנוסף, חבילת "מצנח זהב" מסייעת לחוסך להשלים את הפער באמצעות הפקדות שוטפות / חד פעמיות. החבילה כוללת רכיבים ביטוחיים המאפשרים לחוסך לדאוג לעתיד משפחתו ולהבטיח את המשך החיסכון.
התוכנית נועדה להציע מענה לבעיית מודל הפנסיה הקיים במדינת ישראל, אשר אינו מאפשר לפורש להמשיך לחיות באותה רמת חיים.
למידע המלא >


מסלול ג'וניור- חבילת חיסכון לילד

חבילת חיסכון לילד המשלבות חיסכון וכיסויים ביטוחיים. החבילות השונות מאפשרות התאמה מלאה לצרכים הייחודיים של כל משפחה.
התוכנית מיועדת להורה/סבא המעוניין לחסוך עבור הילד/נכד למטרות שונות ומחפש פתרון שיתן מענה במקרה שבו הוא לא יכול להמשיך לחסוך בשל מצב של אובדן כושר עבודה או במקרה של פטירה.
למידע המלא >

צ׳אט חי עם נציג