שיטת הפניקס בפנסיה
X
Xהפניקס אישי

תמונת מצב עדכנית, הדפסת אישורים, עדכון פרטים אישיים ועוד

כניסה להפניקס אישי

שיטת הפניקס בפנסיה

לתשומת לבך, מסלול ההשקעה "שיטת הפניקס" נסגר בחודש אפריל 2018. להסבר בדבר השינוי לחץ כאן.​

מהי "שיטת הפניקס ב פנסיה"?
כל אחד מאתנו רואה את העתיד שלו בצורה קצת שונה, עם צרכים, רצונות ושאיפות שונות בקשר לגיל הפנסיה. לכן, הפניקס השיקה שיטה חדשה, פורצת דרך בתחום החיסכון הפנסיוני בישראל, קרנות פנסיה בהתאמה אישית.

ניהול תיק פנסיוני בהתאמה אישית לטעמי הלקוח
לראשונה, תיק הפנסיה שלכם ינוהל באופן אישי ולא קבוצתי, כפי שהיה מקובל עד היום. פנסיה מותאמת למאפיינים האישיים על פי רמת הסיכון המועדפת עליכם ובהתאמה לגילכם.

התאמה אוטומטית של רמת הסיכון לקראת הפרישה, בשיטת ה -  Life Cycle
"שיטת הפניקס" מיישמת את שיטת מחזור החיים ,(Life Cycle)  שהפכה לשיטת ניהול החיסכון הפנסיוני המובילה בארה"ב. בבסיס השיטה מונח עיקרון ההקטנה האוטומטית של מרכיב נכסי הסיכון (מניות, אג"ח קונצרני), ככל שהמבוטחים מתקרבים לגיל הפרישה. רמת החשיפה לנכסי הסיכון מותאמת ונקבעת בעצה אחת ובהתאם למאפייני המבוטחים.

שיטת השקעות מנצחת
השקעה רק במסלולים העוקבים אחר מדדים (אינדקסים)סחירים, במתכונת "קרנות הסל" החדשות.
מחקרים אקדמיים מוכיחים ששיטת השקעות זו מנצחת את שיטות ההשקעה המסורתיות ולפיכך צפויה להניב עבור החוסכים ב"שיטת הפניקס", פנסיה גבוהה יותר.
מסלולי המדדים השונים, מנוהלים על ידי חברת קסם מקבוצת אקסלנס - הגוף המוביל בניהול תעודות סל בישראל. שיתוף הפעולה בין הפניקס וקסם, מאפשר לחוסכים הפנסיוניים ליהנות מכל היתרונות.

ניהול השקעות - תיק פנסיוני אישי ב"שיטת הפניקס", בשילוב השקעה באג"ח מיוחדות של מדינת ישראל
בנוסף לכל היתרונות של השקעה במסלולים עוקבי מדדים סחירים, יושקעו עד 30% מהנכסים באגרות חוב ממשלתיות צמודות למדד, הנושאות תשואה ריאלית של 4.86% לשנה.
ההשקעה באג"ח המיוחדות (המונפקות כעת רק לקרנות הפנסיה( הינה בכפוף להסדר התחיקתי. קרן הפנסיה של הפניקס ב"שיטת הפניקס", היא קרן המאפשרת ללקוחות לקבוע את מידת ההתאמה האישית של החיסכון הפנסיוני לאורך כל תקופת החיסכון ביעילות מרבית.

הפניקס מקדימה את הרפורמה
גם במשרד האוצר מכירים ביתרון של שיטת ה -Life Cycle .
החוקים והתקנות שאותם מתכוונת המדינה לאמץ ברפורמה הקרובה, כבר מיושמים ב"שיטת הפניקס "באופן מלא.

מבוטחי "שיטת הפניקס" מהמגזר הדתי-חרדי, יכולים לבחור בטעם השקעה בעל "הכשר הלכתי" מטעם "ועד הפיקוח ההלכתי לפיננסים שע"י בד"צ העדה החרדית ירושלים."


* מסלול ההשקעה "שיטת הפניקס" סגור למצטרפים חדשים החל מיום 01/01/2016.
 
machina: WFEP2
צ'אט עם נציג