חסכון בשיטת הפניקס

חדש! מחשבון ביטוח הרכב של הפניקס

X
איך אפשר לעזור?
הפניקס אישי
X
Xהפניקס אישי

תמונת מצב עדכנית, הדפסת אישורים, עדכון פרטים אישיים ועוד

כניסה להפניקס אישי

חסכון בשיטת הפניקס

 
לתשומת לבך, מסלול ההשקעה "שיטת הפניקס" נסגר בחודש אפריל 2018. להסבר בדבר השינוי לחץ כאן.​​

"שיטת הפניקס" המתודולוגיה המתקדמת בעולם לניהול השקעות פנסיוניות
 
כל אחד מאתנו רואה את העתיד שלו בצורה קצת שונה, עם צרכים, רצונות ושאיפות שונות בקשר לגיל הפנסיה. לכן, הפניקס השיקה שיטה חדשה, פורצת דרך בתחום החיסכון הפנסיוני בישראל, חיסכון בהתאמה אישית.
 
לראשונה, תיק הפנסיה שלכם ינוהל באופן אישי ולא קבוצתי, כפי שהיה מקובל עד היום. הרכב הנכסים מותאם למאפיינים האישיים על פי רמת הסיכון המועדפת עליכם ובהתאמה לגילכם.
 
מוצרי "שיטת הפניקס" הינם מובילי שוק בארץ וגם בעולם ומציעים שדרוג משמעותי על המודל הצ'יליאני הקלאסי ו/ או על פתרונות מסוג Target Funds המקובלים בארה"ב ובאנגליה.
 
ניהול ההשקעות ב"שיטת הפניקס" מבוסס על תיאוריה מימונית שפיתחו שני פרופסורים, מהמובילים בתחומם בעולם, פרופסור ג'ון קמפבל (John Y. Campbell) ופרופסור לואיז ויסרה (Luis M. Viceira) מאוניברסיטת הארווארד בארה"ב. פיתוח המודל והתאמתו לשוק הישראלי נעשו בשיתוף פרופסור צבי וינר מהאוניברסיטה העברית בירושלים, מגדולי המומחים בארץ בתחום המימון ובעל ניסיון רב בפרויקטים רבים ללקוחות המוסדיים ולמשרד האוצר.
 
"שיטת הפניקס"  ממקסמת לחוסכים את ביצועי ההשקעות לאורך זמן בהתאמה לטעמי ההשקעה בהם בחרו. מתוך ראייה ארוכת טווח, השיטה מנטרלת את התלות בהימצאותם של "טלנטים" או מומחים המתיימרים לנבא את התנהגות השווקים הפיננסיים ומתבססת על מודל אופטימיזציה ממוחשב ומתוחכם.
 
ניהול השקעות ב"שיטת הפניקס" קיים בכל מוצרי החיסכון של החברה:
 
■    פוליסת ביטוח מנהלים
■    קרן פנסיה מקיפה
■    פוליסה לחיסכון נזיל (פרט)
■    קופת גמל
■    קרן השתלמות
 

 
 
machina: WFEP2
צ'אט עם נציג