ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

 
מהו בעצם ביטוח בריאות פרטי ולמה זה חשוב?

ביטוח בריאות פרטי מהווה פתרון לבעיות קבועות ומתמשכות של מערכת הבריאות הציבורית. ביטוח בריאות פרטי מאפשר לכם שליטה מלאה בתהליך הטיפול הרפואי ללא תלות והמתנה לאישורים של ועדות שונות במשרד הבריאות ו/או קופות החולים.
 

אם תקדישו לנו כמה דקות, נספר לכם אודות ביטוח בריאות פרטי וכיצד נוכל לעזור לכם באמצעות המוצרים שלנו, לדאוג לעצמכם וליקרים לכם מכל.
 
ביטוחי הבריאות מהווים בעצם רפואה פרטית שאינה חלק ממערכת הבריאות הממשלתית. מיד כשעולה הצורך בניתוח, השתלה או טיפול מיוחד אחר – יש זכאות לקבלם. בביטוח בריאות ניתן לבחור את הרופא המטפל בארץ או בחו"ל על פי העדפה אישית. עלויות האשפוז, הטיפול וכל הצרכים הנלווים, ממומנות על ידינו. במקרים רבים מדובר בסכומים של עשרות ומאות אלפי דולרים.
 

תכניות בסיס

תיאור
ביטוח בריאות המעמיד לך ולבני משפחתך אמצעים לקבלת הטיפול הנחוץ במהירות ומבכירי הרופאים בארץ ובעולם. בביטוח בריאות הפרטי קיימים תחומים לרבות ובניהם ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בארץ ובחו"ל, תרופות שאינן מכוסות בסל הבריאות ,והשתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל.

למי הוא מיועד:
למבוטח המעוניין בצמצום התלות במערכת הציבורית ובחופש בחירה רחב במקרה בו עולה הצורך.

תכניות בסיס

קו ראשון 2016

תיאור
החבילה כוללת את תכניות הבסיס: השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל ותרופות שאינן בסל הבריאות- סל הזהב. הרכב החבילה נותן מענה במקרה בו עולה צורך בהשתלה וטיפול מיוחד בחו"ל או תרופה שאינה כוללת בסל הבריאות ואושר לשימוש עפ"י התוויה בחו"ל או תרופות שהינן בסל הבריאות ולכן אינן מוגדרות עפ"י התוויה רפואית לטיפול במצבו הרפואי של המבוטח ואושרו לשימוש בחו"ל.

למי הוא מיועד:
למבוטחים אשר מעוניינים לקבל סל תרופות רחב הכולל כיסוי לתרופות העשויות להציל חיים ו/או שיפוי לביצוע השתלה ללא תקרה וכיסוי לטיפולים מיוחדים בחו"ל.

קו ראשון 2016

קו ראשון וניתוחים בחו"ל 2016

תיאור
החבילה כוללת את תכניות הבסיס השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל, תרופות שאינן בסל הבריאות- סל הזהב ותוכנית נוספת ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בחו"ל. הרכב החבילה נותן מענה לצורך בהשתלה וטיפול מיוחד בחו"ל או כיסוי לתרופה שאינה כלולה בסל הבריאות או בניתוח וטיפול מחליף ניתוח בחו"ל.

למי הוא מיועד:
למבוטחים אשר מעוניינים לקבל החזר הוצאות החלמה עבור ניתוח ו/או טיפול מחליף ניתוח בחו"ל, צמצום תלות במערכת הציבורית כאשר עולה הצורך בהשתלה ו/או טיפול מיוחד בחו"ל וקבלת כיסוי לתרופות קריטיות שאינן כוללות בסל הבריאות או שאינן לפי התוויה אם מוכרות במדינות מסוימות לשימוש. *השתלות בהתאם לחוק ההשתלות והוראות הפיקוח בעניין זה.

קו ראשון וניתוחים בחו"ל 2016

קו הכסף משלים שב"ן 2016

תיאור
החבילה כוללת את תכניות הבסיס ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל- משלים שב"ן, השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל, תרופות שאינן בסל הבריאות- סל הזהב ותוכנית נוספת ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בחו"ל. הרכב החבילה מיועדת לחברים בשב"ן המעוניינים להשלימו ומציעה שיפוי מעבר לזכאות בשב"ן לניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל, כיסוי לתרופות שלא בסל הבריאות או שאינן לפי התוויה אם מוכרות במדינות מסוימות לשימוש, להשתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל ולניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בחו"ל.

למי הוא מיועד:
למבוטחים אשר חברים בשב"ן ומעוניינים להשלימו בכיסוי לניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל, צמצום התלות במערכת הבריאות הציבורית ובחופש בחירה רחב במקרה בו עולה הצורך בהשתלה וטיפול מיוחד בחול, תרופות בלא בסל הבריאות או שאינן לפי התוויה אם מוכרות במדינות מסוימות לשימוש וניתוחים וטיפולים מיוחדים בחו"ל.

קו הכסף משלים שב"ן 2016

קו הכסף 2016

תיאור
החבילה כוללת את תכניות הבסיס ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל- מהשקל הראשון, השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל, כיסוי לתרופות שאינן בסל הבריאות- סל הזהב ותוכנית נוספת ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בחו"ל. הרכב החבילה מעניקה שיפוי מהשקל הראשון לניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל, לתרופות שלא בסל הבריאות או שאינן לפי התוויה אם מוכרות במדינות מסוימות לשימוש, להשתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל ולניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בחו"ל.

למי הוא מיועד:
למבוטחים אשר מעוניינים להשאיר בידם את הזכות הבחירה לגורם המבצע את הניתוח או את המחליף ניתוח, צמצום תלות במערכת בציבורית במקרה ועולה הצורך בהשתלה ו/או טיפול מיוחד בחו"ל וקבלת תרופות שלא בסל הבריאות או שאינן לפי התוויה אם מוכרות במדינות מסוימות לשימוש.

קו הכסף 2016

תכניות נוספות

תיאור


למי הוא מיועד:


תכניות נוספות

ביטוח רפואי לחו"ל - דיוויד שילד

תיאור
ישראלים הנוסעים לתקופות ממושכות או חיים בחו"ל זקוקים לביטוח רפואי מקיף בעת שהותם בחו"ל, ואינם יכולים להסתפק בביטוח נסיעות, מאחר והוא מוגבל בזמן ובכיסויים שהוא מעניק.

למי הוא מיועד:
DavidShield, בשיתוף עם חברת הפניקס, ושירותי בריאות כללית, שמחים להציג את ביטוח הבריאות המוביל והמקיף ביותר לישראלים השוהים בחו"ל תקופות ממושכות.

ביטוח רפואי לחו"ל - דיוויד שילד
הפניקס לשירותך

מוקד שירות לקוחות ותביעות 3455*
א'-ה' 08:00-17:00

מרכז תביעות רכב ורכוש 5070*
א'-ה' 08:00-20:00
ו' 08:00-12:00

מוקד מכירות 3455*
א'-ה' 08:00-20:00
ו' 08:00-14:00

ניתן לפנות גם בטלפון 03-7332222
או להשאיר לנו פרטים בכל נושא הקשור לשירות באמצעות טופס צור קשר ואנו נחזור אליכם תוך 24 שעות

הפניקס לשירותך

כל השדות הם שדות חובה.

הזינו שם ומספר טלפון ונציג הפניקס יחזור אליכם בהקדם האפשרי:

שלח

שעות פעילות: ימים א'-ה', 08:00-17:00
מוקד קשרי לקוחות: 3455* | 03-7332222

תודה שפנית למוקד! נציג הפניקס Online ייצור עמך קשר בהקדם האפשרי.

​​​איתור נותני שירות

​​​

ייעוץ פסיכו​לוגי

"מתן מ.י.ת.ר"- 3455*


 

שירות רפואה משלימה:  
"נטלי" – 3455*


 

שירות רופא אישי: "פמי פרמיום":
 1-700-50-39-83


 

שירות אבחנה מהירה:  "מדיקל סנטר" (HMC):

1-700-50-39-83


 

שירות "לא לבד" (ליווי בגילוי מחלת הסרטן): 
"אסותא" - 1-700-50-39-83


 

שירות "לא לבד סיעוד":
"נטלי" - 1-700-50-39-83


 

שירות "בריאות כמו גדול +"

3


 

שירות "ספורטיבי"​

מי פרמיום"  - 1-700-50-39-83​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
 
machina: WFEP2
צ'אט עם נציג